close
loading
VeinoPlus V.I.

VeinoPlus V.I.

Cena: 649 PLN
Stara cena: 799 PLN, Oszczędzasz: 150 PLN
Ilość sztuk:

 

 

 

VEINOPLUS- leczy choroby żylne , jest poręcznym i łatwym w użyciu urządzeniem do elektrostymulacji. Jego dokładnie zaprojektowany sygnał wywołuje głębokie skurcze mięśni pompy łydkowej. Dzięki skurczom mięśni krew zmuszona jest do odpływu w kierunku serca a zatem zmniejszenia swojej objętości w kończynach dolnych. Przeprowadzony prawidłowo  proces stymulujący cykle zdrowego układu żylnego radykalnie poprawia system żylny, co ewidentnie pokazują objawy parametrów klinicznych chorób żył. Efekty potwierdzone  badaniami klinicznymi!

 

VEINOPLUS - ZDROWE NOGI TO PODSTAWA!

 

CZYM JEST VEINOPLUS?

 VEINOPLUS jest poręcznym i łatwym w użyciu urządzeniem (oznaczenie CE wyrobu medycznego:klasa IIa) , które stymuluje "pompę łydkową", a ta natomiast stanowi główny mechanizm fizjologicznego powrotu krwi do serca. Dzięki temu działaniu urządzenie Veinoplus posiada unikalną zdolność terapeutyczną w przypadku objawów choroby żylnej ( od zwykłego bólu nóg po cięższe postaci choroby).

 

Dzięki skurczom mięśni krew zmuszona jest do odpływu w kierunku serca a zatem zmniejszenia swojej objętości w kończynach dolnych

 

VEINOPLUS TO BEZPIECZNA TECHNOLOGIA DLA KOBIET W CIĄŻY!

 

Urządzenie spełnia wymogi najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa obowiązujących w USA (norma AAMI/ANSI NS-4 1986/2002).

Veinoplus może być stosowany podczas ciąży, a w badaniu klinicznych przeprowadzonym we Francji wykazano, że stosowanie urządzenia jest korzystne dla matek i nieszkodliwe dla płodu.

 

KIEDY STOSOWAĆ VEINOPLUS?

 

W zależności od objawów co najmniej raz dziennie (rozpoczynając leczenie).

 

Nie ma ryzyka związanego ze zbyt częstym stosowaniem...im częściej stosujesz urządzenie Veinoplus, tym bardziej jest ono skuteczne.

 

  • W ciągu doby, podczas gdy pojawia się ból lub obrzęk nóg. Ponieważ nie ma ryzyka nadmiernego użytkowania, może on być stosowany częściej.
  • Aby zmniejszyć ból lub obrzęk powstały w wyniku długotrwałego unieruchomienia kończyn dolnych  (podróż, praca biurowa).
  • W trakcie lub w ciągu 7 dni od podróży lotniczej.
  • W ciągu 6 tygodni po operacji (w zależności od opinii lekarza i zatwierdzenia)
  • W okresie ciąży "francuskie badania kobiet w ciąży pokazały, że Veinoplus zmniejsza obrzęk kostki o 27% , ból nóg o 48% i ogólne zmęczenie o 37%".

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

Pacjenci z wszczepionym stymulatorem serca nie mogą stosować tego urządzenia. Osoby ze stwierdzonymi zmianami nowotworowym.

 

Potrzebna konsultacja lekarska w przypadku:

 

-ostrej zakrzepicy żylnej

 

-skłonności do krwawień z powodu zabiegów anty-krzepnięcia

 

-infekcji

 

-zapaleń

 

-uszkodzenia skóry

 

       VEINOPLUS ZALECA SIĘ W PRZYPADKACH TAKICH JAK:

 

Ból w nogach

 

Ciąża

 

Obrzęki nóg, opuchnięcia (wieczorne obrzęki)

 

Leczenie przewlekłego zastoju

 

Ciężka niewydolność żylna (VI), lub zespołu pozakrzepowego (PTS)

 

Leczenie owrzodzeń żylnych

 

Stan pozakrzepowy

 

Przyspieszenie regeneracji zmęczonych mięśni łydki u osób aktywnych

 

Unieruchomienie kończyn ( złamanie )

Dalekie podróże ( lotnicze, pociągiem, autem )

VEINOPLUS  pomimo zdecydowanych działań jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.20-minutowy program leczenia Veinoplus przynosi korzyści takie jak 60-minutowy energiczny spacer.

20-minutowy standardowy program leczenia znacznie zmniejsza objętość zastanej krwi powodując zmniejszenie nadciśnienia żylnego a nadciśnienie jest uznawane za podstawowe przyczyny powstawania niewydolności żylnej.

 

fb  

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Ratoszyńska 6, 24-350 Chodel

telefon

telefon:

694 403 027

mail

e-mail:

slawsport@gmail.com