close
loading

Regulamin

Właścicielem Sklepu jest:

Sław-Sport

 

Aneta Czuryłowska
24-350 Chodel
ul. Ratoszyńska 6
NIP : 717-158-05-80

Tel. 694403027

 


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy www.e-elektrostymulatory.pl prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.
4. Sław-Sport przewiduje możliwość zmiany niniejszego Regulaminu i uruchomienia nowej wersji usług świadczonych w ramach działalności sklepu www.e-elektrostymulatory.pl. Zmiana staje się skuteczna w terminie nie krótszym niż 7 dni od momentu udostępnienia na stronie www.e-elektrostymulatory.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
5.Klient przy pierwszym logowaniu na stronie www.e-elektrostymulatory.pl licząc od chwili wejścia w życie zmian zostanie powiadomiony o takich zmianach i o możliwości ich akceptacji. Odmowa akceptacji zmian jest równoznaczna z rezygnacją z korzystania z usług sklepu www.e-elektrostymulatory.pl

II. WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody korzystania z usług świadczonych za pośrednictwem strony www.e-elektrostymulatory.pl  Klient powinien dysponować urządzeniem spełniającym określone standardy:

 • aktywne połączenie z Internetem pozwalające na obustronną komunikację przez protokół HTTPS,
 • prawidłowo zainstalowaną przeglądarkę internetową obsługującą standard HTML 5 oraz technologię kaskadowych arkuszy stylów (CSS3), np. Internet Explorer w wersji 9.0 lub nowszej, Mozilla Firefox w wersji 7.0 lub nowszej, Google Chrome w wersji 10.0 lub nowszej, Opera w wersji 10.0 lub nowszej,
 • włączoną obsługę Java Script oraz cookies (zwykle domyślnie włączona w przeglądarce),
 • aktywny adres e-mail
 • aktywny nr telefonu komórkowego (w przypadku wyboru opcji dostawy za pośrednictwem kuriera lub usługi Paczkomaty 24/7)

III. ZAMÓWIENIA

5. Warunkiem korzystania z usług świadczonych za pośrednictwem sklepu www.e-elektrostymulatory.pl jest zapoznanie się z Regulaminem oraz zaakceptowanie jego postanowień.
6. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
7.

A) dla celów realizacji zamówienia:

 • Imię i nazwisko
 • Adres pocztowy
 • Adres mailowy
 • *Nr telefonu komórkowego przy wyborze opcji dostawy kurier lub Poczta Polska

B) klient w procesie rejestracji konta ma możliwość wyrażenia osobnej zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych, w tym na potrzeby wysyłki informacji handlowej. Powyższa zgoda nie jest warunkiem koniecznym korzystania z usług świadczonych za pośrednictwem strony www.e-elektrostymulatory.pl i obejmuje następujące dane:

 • Opinie na temat naszych produktów
 • Szczegóły do. Płatności
 • Specyficzne, kierowane do nas prośby i zapytania
 • Zdjęcia filmy lub teksty w przypadku organizowania konkursów
 • Adres mailowy
 • Wiek/data urodzenia

8. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Sław-Sport w przypadku płatności przelewem (zamówienia nieopłacone po 5 dniach roboczych są anulowane), bądź w przypadku potwierdzenia danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem
9. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 2 do 5 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia.
10. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
11. Sław-Sport zastrzega sobie możliwość limitowania ilości produktów znajdujących się w sprzedaży w szczególności dotyczy to produktów objętych promocją.
12. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.

IV. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

13. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
14. Zamawiane towary dostarczane są poprzez firmę Poczta Polska. Cena wysyłki w zależności od rodzaju płatności wynosi odpowiednio 13,50 złotych brutto przy płatności przelewem 16,50 złotych brutto przy płatności za pobraniem. Szczegóły kosztów w zakładce dostawa.

V. PŁATNOŚCI

15. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę Sław-Sport a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy Sław-Sport podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.

mbank
nr konta:

  

39 1140 2004 0000 3702 7723 4145


Sław-Sport

Aneta Czuryłowska
24-350 Chodel
ul. Ratoszyńska 6

b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru


VI. FAKTURY VAT

16. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym. W przeciwnym wypadku wystawiony zostanie paragon fiskalny dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej.

 

 

VII. REKLAMACJE

17. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę Sław-Sport są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta oraz na życzenie mogą zostać wysłane przed zakupem pocztą elektroniczną.
18. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep gwarantuje zamianę na inne produkty bądź ekwiwalent pieniężny w wysokości zamówionego towaru.
19. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy powiadomić o tym obsługę sklepu telefonicznie bądź mailowo. Dodatkowo należy załączyć zdjęcia uszkodzonego towaru. Jeśli nie będzie to możliwe należy odesłać wraz z fakturą zakupu oraz kartą gwarancyjną na adres:

Sław-Sport

Aneta Czuryłowska
ul.Ratoszyńska 6
24-350 Chodel

Koszty wysyłki reklamowanego towaru zostaną zwrócone klientowi zaraz po rozpatrzeniu reklamacji.

20. W terminie 14 dni od zawarcia umowy, Użytkownik może od niej odstąpić bez podania przyczyn poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie elektronicznej lub na piśmie (do zachowania terminu wystarczy wysłanie pisma przed jego upływem).
21. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.

22. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni.

 

VIII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

23. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma Sław-Sport, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma Sław-Sport zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
24. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisu art. 66§ 1 kodeksu cywilnego. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
25. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
26. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma Sław-Sport. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.

fb  

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Ratoszyńska 6, 24-350 Chodel

telefon

telefon:

694 403 027

mail

e-mail:

slawsport@gmail.com